| Smekes a întrebat:

Vreau sa imi fac un PC din aceste componente. Ce credeti, sunt bune?

1.)Placa De Baza Gigabyte 1155 Soket, Audio/Video/Lan Integrat si 1x SATA 3 si 5x SATA 2.

2.)Procesor Intel Core i7 1155 Soket, Cooler, 22 Nanometri si 4 Nuclee

3.)Memorie RAM Kingston HyperX 16 GB, Tip Memorie DDR3 si Radiator

4.)HDD 2TB, Interfata SATA 3, Rata de Transfer SATA 600 MB/s

5.)BluRay Disc Writer Asus

6.)Placa Video Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 660, Tip Racire Activa, Dual Fan, 2 GB, 3D Vision

2 răspunsuri:
| Andryez a răspuns:

E extrem de bun, nu ca bun, eu mi-as dori sa am un PC cu asemenea piese, e deja nava spatziala, SUCCESwinking

| TheGodfather22 a răspuns:

Da sunt bune desi un DVD/CD writer era mai bun