| harim112 a întrebat:

happy vreau sa imi iau un Sony xperia z5 credeti ca merita? Adica este un telefon bun sau nu prea? Din cate stiu este pe locul 1 la facut poze avand o camera de 23 mp happy dar am auzit ca in trecut Sony xperia z4 dupa ce se incalzea se indoia oare este adevarat? S-ar putea intampla asta si cu z5? As dori raspunsuri de la un detinator de Z5 sau de la cineva cu experienta care sa se priceapa happy DAU FUNDA! happy

1 răspuns:
| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Nu iti propun sa iai acel telefon, e scump si are componente slabe, stiu un prieten cu z5 care mereu se plang de el, tias propune un Huawei sau Samsung