| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi spuneti si mie numele la un joc pentru telefon:imi amintesc ca era first person si trebuia sa ocolesti niste cuburi colorate ba prin tunel ba pe afara si la un moment dat se facea bezna, Cred ca era ceva cu speed... nu mai stiu si vreau sa il gasesc. Stiti numele?

Răspuns Câştigător
| Electro622 a răspuns:

Se numeste SpeedX 3D si era un tunel care era colorat si trebuia sa misti din telefon ca sa te feresti de cuburile alea, si eu il joc, e destul de tare!

1 răspuns:
| alexgaby888 a răspuns:

Cred ca se numeste "Vector" nu sunt sigur. pentru android