| casveansebi a întrebat:

vreau sa instalez gta san andreas in D, am 8, 6 GB free, am dezarhivat deja arhiva aceea, dar cand dau install se face vreo 4-5 lini din acelea albastre si se inchide calculatorul. Si se deschide iar dar ramane negru si scrie cv cu please insert boot disk media sad si am incercat in C, a mers, dar cand am dat Cut >- Paste in folderul din D iarasi s-a intamplat asa sad si nu stiu de ce, n-am jocuri instalate, NICI UN JOC... va rog daca cineva se pricepe dau fundacrying va rog frumos, reply aici sau la mess: sebi_lyonboy astept please raspunsuri crying FUNDAAAA sad

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Liniile albastre... nu prea imi dau seama despre ce linii vorbesti, dar este o eroare care arata cam la fel cu "liniile tale albastre" e posibil sa ai RAM-ul busit sau hardul.
Hopa. please insert boot media. clar.
ai probleme cu HDD-ul. e ceva de alimentare cred eu. ori e plin de bad-uri. du-te cu hss-ul la un service de calculatoare sa afli exact

2 răspunsuri:
| mateielisey a răspuns:

Cred ca trebuie sa formatezi din nou D iar cand instalezi sa selectezi D.jocurile normal vin instalate in C dar tin minte k si eu am instalat in D.acum depinde si ce varianta de SA ai poate nu e buna

| VL4DST3R a răspuns:

Vezi sa nu fie Virus!