| casveansebi a întrebat:

am o problema cu calculatorul. De la o vreme cand il las deschis si merg undeva cam in 20 de minute se inchide singur si apare : Please insert boot disk media sau ceva de genul. Am cateva obiecte in carantina nu stiu daca ar trebui sa le sterg sau ce sa fac cu ele? Sau de la alea se tot inchide? Cine ma poate ajuta va rog... Dau funda sad add sebi_lyonboy sau reply aici. Ma enerveaza rau chestia asta...

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, probabil ai virusi.

| casveansebi explică (pentru Anonymus314):

Am incercat asta dar nu merge :-s, si acum cand vreau sa salvez o poza din paint tot asa face...

| Anonymus314 a răspuns (pentru casveansebi):

Inseamna ca e ceva hardware, probabil procesorul sau HDD-ul, cel mai probabil HDD