| WaKeUp19 a întrebat:

vreau sa intreb daca pe la service-uri se poate curata o unitate de praf, si daca se poate cat costa?+ instalarea altui windows?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Se poate! Pentru laptop, de exemplu, costa in jur de 30 de lei - curatatul. Ca sa iti faci o idee.

| WaKeUp19 explică (pentru laptopnews):

Dar la un PC e mai ieftin sau mai scump, + windowsul cam cat ar face?

| laptopnews a răspuns (pentru WaKeUp19):

Http://www.sigmanet.ro/servicii/service-calculatoare/
Uite aici costa 63 de lei, doar instalarea, iar windows-ul cred ca e in jur de 450 de lei. Gasesti mai multe informatii acolo! Succes!

4 răspunsuri:
| WaKeUp19 explică:

Dar la un PC- tot acelasi pret e?

| WaKeUp19 explică:

Dar la un PC plin de praf?