| LadyDeny a întrebat:

Cat costa instalarea unui windows 7?

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

50 ron, cam asta e pretul.
Cine ti-l instaleaza are si kit-ul de instalare, si iti pune si un antivirus.

| SouLIce a răspuns:

La un service cred ca te va costa in jur de 50 lei

| HardCore7750 a răspuns:

Depinde e om, altu ia bani altu nu
O zi buna

| Gabi05 a răspuns:

Cam 50 lei, depinde de om/service, ca daca te duci la vecinu de la 9 el poate sa iti ceara si 100lei daca vede ca nu ai habar de pret.

Mai bine inveti sa ti-l faci singur acasa, decat sa dai 50lei la fiecare re-instalare.

Răspuns utilizator avertizat
| Alin4uuu a răspuns:

Depinde de care vrei original sau piratat happy cel original logic e mai scump

| firstboy a răspuns:

Nu stiu dar daca ai un laptop Sony vayo nimic, fiindca il are inclus chiar daca l-ai virusat, el nu se sterge, o licenta este cam 500 lei, cam asa...happy

| firstboy a răspuns (pentru firstboy):

Ca sa fie original fara probleme de la mama lui la Microsoft.happy