| Kldd a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un procesor amd bun pentru jocuri 2012-2013, insa am buget limitat.200-250 de lei.Memoria ram si placa video sunt bune, insa precesorul e slab si vreau unul nou.Cine imi poate spune si mie ce procesor amd (AM2) pot sa gasesc cu acesti bani, pentru a rula Far Cry 3 de exemplu, si un site unde pot gasi acel procesor..Nu e necesar sa fie original, merge si second hand.

4 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

La banii astia poti gasi si un AMD Phenom la second hand. cu riscul de a face publicitate, incearca pe mercador sau tocmai

| gmbod1 a răspuns:

Baga fram un http://www.pcmadd.com/......70008.html ca ii dual core na ...doar sa iti reziste placa de baza.

| drachenblut a răspuns:

Vezi placa de baza daca are si compatibilitate cu AM3 (arhitectura e aceeasi) si la banii aia cea mai buna alegere este un phenom sau un athlon II.