| Gmcc a întrebat:

Vreau sa-mi explicati si mie va rog frumos cum pot sa pun o imagine la o melodie si pe telefon(Samsung Ch@t) cand o iau si o bag in Mp3-Player sa apara melodia si imaginea! Exista vreun program ceva? Daca da vreau si eu linkul si niste explicati pentru a face o melodie! Raspuns bun funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da baga piesa tot cu coperta sau ce poza vrei da atentie poza sa aiba numele indentic cu piesa in general apare albumele de muzica ca la itunes