| GrandTheftAutoVplayer a întrebat:

Vreau să-mi iau această imprimantă http://www.pcgarage.ro/......ax-wi-fi/. Întrebări:

1.Este FIABILĂ?
2.Se merită cumpărată?

Este urgent, până mâine trebuie să știu. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu, ca are capul in imprimanta! Si daca se infunda duzele arunci imprimanta! Ia imprimanta care are capul de scriere pe cartus! Asa arunci numai cartusul, nu si imprimanta!

| GrandTheftAutoVplayer explică (pentru K0sti):

Cineva privecput mi-a zis ca nu e problema foarte grava, o are si el de 5 ani si inca ii merge, o foloseste 500 pagini pe luna.

| K0sti a răspuns (pentru GrandTheftAutoVplayer):

Treaba ta! Eu te-am avertizat! Cu asta ma ocup, mi-au trecut zeci de modele de imprimante prin mana! Succes!

| GrandTheftAutoVplayer explică (pentru K0sti):

Ti se strica daca nu o folosesti macar la cateva zile sau daca ii pui cerneala proasta, sa nu crezi ca esti tu singuruil IT-ist.

| K0sti a răspuns (pentru GrandTheftAutoVplayer):

Nu, numai ca am stiva de astfel de imprimante ramase de pe la clienti, plus altele pe care le-am aruncat! Pui cerneala care exista in comert, adica proasta, ca toata e proasta! In plus cartusele de la asta nu se incarca, ca sunt cu cip! Iti dorim succes in activitate!

| GrandTheftAutoVplayer explică (pentru K0sti):

Măi omule, eu nu pun cerneală de la colțul străzii, îmi iau de la ciss market și nu se compară cu cerneala universală. Așa că mai taci, deja ești enervant. Ai și limbaj de fițos.