| LoveHHHHH a întrebat:

Vreau sa stiu ssi eu daca merita cumparat acest laptop, vreau sa il folosesc in special t gaming http://www.altex.ro/......3-free-dos

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sfatul meu: daca ai banul, comanda azi Asus-ul recomandat de mine de la altex ca are pret fff bun. Eu am cautat nu in 3000, ca de obicei am si un 10% peste, si marea difereanta in 3300 lei ce gasesti sa zicem e ca un loc de i5 e i7. Dar in gaming nu e mare diferan de la i5 la i7 si in nici un caz nu merita aproape 1000 lei diferenta. Eu sa fiu in locul tau asta as face acum.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai am mai multe intrebari si afirmatii.
1. Stii ca nu ai sa vezi gaming cu un laptop.
2. E musai laptop?
3. ideea e ca gaming-ul pe laptop e mult inferior in aceeasi banuti comparat cu un desktop in configuratie.
4. Laptop-ul ala costa atat de mult deoarece are touchscreen. Iti trebuie asa ceva in gaming?
5. Identic ca si performanta dar fara touch http://bit.ly/laptopaltex840.

| Jipa95 a răspuns:

Este un laptop performant, dar nu te gandi acum ca ruleaza orice joc la cele mai mari setari. Comparativ cu un sistem pc de gaming la 2800 lei este foarte slab, plus ca se incalzeste foarte repede. Daca iti cumperi laptopul ala, poate ai nevoie si de mobilitate dar daca stai toata ziua cu el acasa, recomand un sistem pc care este de pana la 5x mai performant decat laptopul. Pot sa-ti fac si o configuratie foarte buna daca doresti.

Bft!

| LoveHHHHH explică:

Am nevoie de laptop deoarece nu stau mereu acasa.Imi puteti recomanda ceva la maxim3000lei care sa se descurce foarte bine in gaming? Fundaaa

| LoveHHHHH explică (pentru sltlp):

Da-mi alt link, acela nu e bun...Error 404! big grin Merci!

| sltlp a răspuns (pentru LoveHHHHH):

Http://bit.ly/laptopaltex840 incearca iar dar fara acel punct.

| sltlp a răspuns (pentru LoveHHHHH):

Sfatul meu: daca ai banul, comanda azi Asus-ul recomandat de mine de la altex ca are pret fff bun. Eu am cautat nu in 3000, ca de obicei am si un 10% peste, si marea difereanta in 3300 lei ce gasesti sa zicem e ca un loc de i5 e i7. Dar in gaming nu e mare diferan de la i5 la i7 si in nici un caz nu merita aproape 1000 lei diferenta. Eu sa fiu in locul tau asta as face acum.