| Puiu95 a întrebat:

Vreau sa va intreb cu ce gen de site se castiga cel mai bine si cel mai eficient?

P.S.:Visez toate limbajurile de programare posibile, deci sa nu va aud ca incepeti cu cat de buni sunteti voi si cat mai am eu de invatat.
Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu genul de site facut cu cap. Limbajul de programare este doar piatra de rezistenta, adevarata provocare este sa fii destul de inteligent sa poti creea ceva inedit care sa-ti asigure succesul. Daca exista o reteta atunci am fi urmat-o cu totii si in toata tara ar fi numai programatori care fac acelasi site.