| NOBody3872 a întrebat:

vreau si eu.din nou sa imi iau o pereche de casti pentru PC..mai mult pentru gaming..imi recomandati ceva(bugetul este 100 lei).

Răspuns Câştigător
| Monster08 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/genius/hs-g500v/
Se incadreaza in bugetul tau, si te asigur ca firma Genius face produse de calitate.

6 răspunsuri:
| MariusMorse a răspuns:

Eu am niste cast ACME, sunt mari de iti acopera urechea si se pot regla dupa dimensiunea capului, are un basu tare (zic eu, de obicei nu ma intereseaza basul la casti...) cu un fir lung de iti infasori de 2x calculatorul si ati ajunge si pe cap (cred ca 2 sau 2.5 m are), firul fiind gros si rezistent (me mine asta ma incantat mult la ele, m-am impiedicat de multe ori de el, am crezut ca am smuls firele din casti dar nu are nici pe dracu in momentul de fata). Le am aproape de un an, sonorul la casti este setat pe la 25%-30% (au rotita de regleaza volumul castilor + microfon incorporat). Pentru incheiere pot sune ca sunt mai mult decat multumit.
PS: m'au costat 60 de lei.

| NOBody3872 explică (pentru MariusMorse):

Super...poti sa imi spui si mie ce firma sunt si de unde leai achizitionat?

| MariusMorse a răspuns (pentru NOBody3872):

Acme se numesc, eu le'am luat de la flaco din magazinu Unirii din capitala...
http://www.google.ro/......tp?/imgres newsID%3D1132&h=412&w=750&sz=93&tbnid=_ntkdlsPC2HLYM:&tbnh=66&tbnw=120&zoom=1&usg=__IFK-aufypeIGjqQ_sRVmJ_uV7ho=&docid=f8_0xD-ShRcwjM&sa=X&ei=VhEUUZahLoWj4gTbuYHgBw&ved=0CDgQ9QEwAg&dur=1038

| ZzP1nG a răspuns:

Eu am castile astea se aude basu SUUPER! si merg si la Cs...www.mediagalaxy.ro/casti-pioneer-se-m390
crede-ma se aud super bine si la muzica si pe Skype si la jocuri. Daca le cumperi de la eMAG le poti returna in 30 de zile, da eu nu am mai gasit produsul l-ai ei pe sit. Daca te hotatasti la astea ai putea cumpara modelu M290 au buretii de la urechi mai mari un pic si nu te preseaza pe urechi deloc, pe cand M290 te preseaza un pic

| Katalin12 a răspuns:

Cauta casti Philips sunt cele mai bune iti garantez asta. Eu am si sunt extraordinare.
PS: Le am de 2 ani si sunt foarte exploatate. Iar in ziua de azi functioneaza ca noi.

| kevinedi a răspuns:

LG este pana in 30 lei! sper ca te-am ajutat