| gabrin a întrebat:

Vreau sa cumpar o pereche de casti intrauriculare noi. Bugetul e in jur de 100, de asemenea vreau ca basul sa fie destul de bun.
Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Castile de la Canyon sunt foarte bune, si costa in jur de 40 de lei, 50 maxim. Nu e nevoie sa dai mai multi bani pentru aceeasi calitate. Succeswinking

| Solutionistul a răspuns:

Salut, ti le recomand pe acestea de la Sony.mi se par cele mai bune. In plus, sunt la reducere acum! http://bit.ly/1y81Igc