| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un program cu care pot sa imi schimb culoare ochilor intr-o poza vreau sa vad cum mi-ar sta cu alta culoare la ochi Mersi mult

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Taaz este cel mai bun site online! Acesta iti permite sa-ti schimbi culoarea ochilor, parului, coafura, culoarea buzelor proband una dintre cele cateva zeci de culori pe care acesta ti le pune la dispozitie, modifica tenul si multe altele. Este cel mai usor (program) de folosit, cel mai rapid si bogat in culori dintre toate cele pe care le-am incercat pana acum.
http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html
Pentru a salva poza in pc trebuie sa te loghezi pe site. Butonul de descarcare a pozei rezultate este in dreapta sus(deasupra pozei)
Succes!

| kosyi a răspuns (pentru neluL):

Si cum se foloseste ca nu reusesc deloc

| neluL a răspuns (pentru kosyi):

Intra pe linkul care l-am postat, da click pe ->Upload your photo (in stanga), se deschide o fereastra in care te duci la locatia pozei si da dublu click pe ea, dupa ce se incarca poza in site, da click pe -> Next, acum o sa-ti apara 2 fotografii, in stanga iti arata ce trebuie sa faci cu poza ta si anume da click pe poza ta exact unde este punctul albastru, o sa incepi cu ochii apoi click pe ->Next, acum ca ai terminat cu toate punctele da click pe EYES (sus in stanga) si apoi ->Contacts (putin mai jos) ->alege culoarea care doresti...de salvat poza ti-am explicat mai sus cum sa procedezi.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pizap sau Befunky.

| prizeFTW a răspuns:

Photoshop sau paint.net

| Alex0203 a răspuns:

Cu photoshop.