| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Vreu sa stiu cum se configureaza un router tenda 589DF8.
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu nici ce router ai nu stii...
Nici Google nu a auzit de el!

| Theodor_Teo_1977 explică (pentru K0sti):

Ba K0sti,tu imi dai numai raspunsuri negative.te tot iei de mine ca nu stiu aia, nu stiu aia, nu am scris aia etc...pentru asta o sa-ti dau report pentru chestia asta.

| K0sti a răspuns (pentru Theodor_Teo_1977):

Pai cand o sa stii pe ce ai dat banii si e rusinos sa nu stii ce ai cumparat, atunci mai discutam! Pana atunci macar invata sa citesti pe cutie, ca scrie modelul pe ea! Tenda 589DF8 nu exista! Asa ca lasa vrajeala si nu mai dormi in papuci!