| PCDemon a întrebat:

Salut TPUro!

Am o problema cu calculatorul.

Cand intru in : >C:\Users\--USER--
Daca dau acolo properties scrie ca am 8GB in acel folder.
Dar daca le albastresc pe toate si dau properties scrie ca e ocupat doar 300MB!

Va rog sa ma ajutati repede!

Multumesc!

1 răspuns:
| AngelaZero a răspuns:

Faza e ca de obicei cand stergi ceva din calculator iti raman niste mici parti din fisiere stocate (asa cum se intampla si cu stick-urile de memorie etc) in general daca le formatezi se rezolva problema. in cazul folerelor ar trebui copiate fisierele in alt folder gol si acel folder sters. nu stiu daca asta e cazul tau, dar din cate mi-ai zis asa pare. succes