| Iulian_Iulian_1999_FE4p a întrebat:

Salut tuturor! Am achizitionat recent un laptop HP de la DOMO, dar ei nu mi-au spus ca laptopul este blocat pe windows 8.1 si nu pot sa-i dau downgrade la windows 7.Motivul downgrade-ului? Merge infernal laptopu` pe windows 8.1 si nu e chiar asa de "perfect".As vrea sa stiu va rog frumos cum pot sa-i dau downgrade la windows 7! Multumesc [funda]

1 răspuns:
| Bondocalex a răspuns:

E mai greu, cel mai bun lucru e sa te duci la un service sau la o persoana care stie despre ce e vorba, e mai complicat decat un instal obisnuit de windows.