| Ana21gh34 a întrebat:

Buna,mi-am achiziționat recent un laptop nou si as dori sa întreb cum as putea transfera toate datele si fisierele de pe un laptop pe altul? Laptopul vechi are Windows 7 iar cel nou Windows 10

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosesti un hard extern, copii de pe ala vechi pe hard, de pe hard pe ala nou

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Nu poti clona hardul deoarece ai sisteme de operare diferite.
Recomand salvarea tuturor folderelor importante pe o unitate de stocare sau in cloud sa aplicatiile sa le instalezi de la 0 pe noul laptop