| Twist_Belgyn_1998 a întrebat:

Am o problema cu laptopu..laptopul are wifi si ma tot conectam la un wireles si s-a blocat laptopu... dupa aia m-am chinuit sa il fac tot n-a mers si intr-o zii am reusit sa il fac..si de cand l-am facut nu mia merge sa ma conectez la wirelesuri ..ma ajutati va rog frumosbatting eyelashes
dau fundinta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai facut de a pornit laptopul? banuiesc ca nu ai umblat la setarile de la wireless, porneste wireless-ul de la buton dupa care dai o cautare, si asigurate ca ai semnal wireless de la vecini sau de unde prinzi poti incerca cu un telefon tableta sau cu un alt laptop, poate nu are nimica laptopul tau.