| AndreiGabi a întrebat:

Salut tuturor! Am instalat un windows 7 pe 32 biti imprumutat de la un coleg. Ceva timp a mers perfect acum imi stinge calculatorul straight face. Sincer sa fiu nu am cumparat nici un windows pana la momentul actual si tot ce am avut, am avut imprumutat (copii), ca si acesta.Inteleg ca trebuie sa il cumpar dar altfel se poate rezolva aceasta problema? Nu prea am chef sa il reinstalez pentru ca il am de foarte putin timp...
Funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ASA deci ->nu era windows-ul activat!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Se stinge el asa fara sa-i faci nimic? Ce programe ai deschise in momentul cand se restarteaza? Sau explica mai bine cum se stinge: de exemplu daca nu umbli pe el.

| ady299 a răspuns:

Schimba sursa calculatorului, nu are nici o legatura cu windows-ul daca se opreste deodata calculatorul, sursa este slaba si cand sunt fluctuatii de curent se opreste calclatorul pentru ca nu poate sa mentina tensiunea.