| unyckatu a întrebat:

Salut tuturor...am si eu o problema...am cumparat de ceva timp un laptop hp6730s si nu gasesc drivere pentru webcam.ma poate ajuta si pe mine cineva sa fac rost va rog mult de tot?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Gasesti, la producator.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Descarca-ti programul driver scanner si iti va gasi toate actualizarile si driverele necesare, sa ai webcamul conectat.

| unyckatu explică:

Problema mea este ca gasesc drivere pentru webcam dar nu se instaleaza si nu stiu de ce.are cineva idee de ce?

| silro a răspuns:

Scrie pe google download driver for ''modelul camerei web''. Trebuie sa gasesti ceva...bafta

| unyckatu explică (pentru silro):

Am cautat pe google fel de fel de drivere si nu sunt compatibile. cred ca pana la urma o sa instalez windows xp prof si asta e.k nici driver scan de care zice spetsnaz nu merge.lam luat dar nu se deschide.ms tuturor oricum