| Parazitu1990 a întrebat:

Salut tuturor.am un laptop Asus g51j,am facut bios update, si cipul biosului s-a dus naibii.nu se mai aprinde ecranul.am gasit un nou cip gata programat cu ultima versiune de bios pentru modelul meu de laptop. daca il schimb, va functiona din nou? multumesc frumos! funda si vot.

2 răspunsuri:
| Sika13 a răspuns:

Da o sa functioneze numai daca se pricepe cel care are acel cip sa ti-l puna

| Parazitu1990 explică:

Eu il pun.ma pricep foarte bine la inlocuiri de piese.as avea nevoie de putin noroc.sa nu fie altceva.am facut decat ceea ce scrie mai sus.