| dytzuka a întrebat:

Salut tuturor! Cum pot gasi parola de la wifi (wirelles) de la modemul meu (am windows 7), iar pe modem nu scrie nici o parola. funda

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Intra in setari dai la detalii si-ti apare acolo si parola.

| dytzuka explică (pentru alexs99):

Am gasit multe coduri acolo, dar nici unul nu este codul de la wifi.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

In mod normal trebuia sa scrie pe modem. Suna la compania de unde ai internetul si te vor ajuta cu siguranta!

| MaZGaLiCiYi a răspuns:

Pai depinde de la cine ai net-ul... Daca imi zici de la ce companie ai internetul poate te pot ajuta.

| dytzuka explică (pentru MaZGaLiCiYi):

Internetul este de la UPC