| NimeniAltul109090 a întrebat:

Salut Tuturor de pe TPU! Am o problema! Am un Nokia C3-00 cu care pot vedea videoclipuri pe youtube doar ca se intrerupe videoclipul de vreo 5 ori pana sa termina. Se intrerupe...isi revine merge mai departe vreo 10 sec dupa aceea iar se intrerupe straight face
Oare sa fie de la internet?

P.S.: Sunt pe reteaua Vodafone, an setarile pentru internet active, mi-am configurat fluxul continuu!

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Cand pornesti videoclipul, incearca sa-l tii 30 sec sa se incarce. Apoi incearca din nou. Mie asa mi-a mers. happy

| SportAddicted a răspuns:

Da, foarte probabil sa fie de la internet. Incearca sa intri in clip, sa il pui pe pauza si sa astepti cateva minute sa se incarce tot, si dupa ii dai play. Daca si asa se blocheaza, internetul este problema. Bafta!

| NimeniAltul109090 explică (pentru SportAddicted):

L-am lasat sa se incarce 10 min! Si dupa aceea iar s-a intrerupt straight face