| Reluu1989 a întrebat:

Salut tuturor. O problema imi da mari batai de cap, mi-am instalat win xp sp 2, totul ruleaza perfect cu exceptia unui kit de instalare CS 1.6 nonsteam care nu vrea sa plece nici cum. dublu click pe kitul de instalare apare langa cursor o fractiune de secunda clepsidra si asta e tot. am incercat 3 kituri de cs1.6 diferite, la fel.
A mai intampinat cineva problema asta? Exista o rezolvare?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Încearcă să faci update la SP3 şi ar trebui să meargă, cel puţin aşa cred...

Fă update din WindowsUpdate sau de pe sait :
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

| Reluu1989 explică:

The system cannot find the path specified. Asta imi spune in momentul in care dau dublu click pe exe sp3...
Stie cineva de ce imi apare erroarea asta?