| ElenaSt2011 a întrebat:

Salut tuturor.

Puteti va rog sa imi scrieti ce fel de program trebuie sa folosesc pentru a completa un formular de 3 pagini in format PDF?

Am incercat sa intru in interiorul formatului PDF sa completez unde era nevoie, dar nu se poate.

Stiu ca o alternativa ar fi sa printez acel document, sa-l completez apoi sa-l scanez si sa-l atasez intr-un e-mail pentru a-l putea trimite.

Dar, imprimanta mea nu functioneaza si drumul pana la fima unde pot printa formularul este lung (imi ia minim o ora).

Multumesc in avans tuturor celor care imi vor raspunde.

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Https://www.pdfescape.com/open/ alta varianta ar fi sa faci din.pdf in.doc si sa-l editezi cu word.