| CristianMarian1123 a întrebat:

Salut, un laptop pana in 2.100 lei care ar rula gta v in macar 30-40 fps-uri sau majoritatea joucurilor decent? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Desi nu recomand astfel de laptop-uri: https://bit.ly/3bX88KL

Eu joc GTA 5 de pe un laptop din 2015, care il duce pe high 60fps, valoreaza maxim 1000 de lei acum, cel mai ok raport pret/performanta, deci recomand un laptop sau pc second hand oricand, decat un laptop nou.

| nicu991 a răspuns:

De banii astia iti iei in pc refurbished cu performante mult mai bune decat un amarat de laptop pe care-l vei transforma in tigaie jucandu-te pe el.

| CristianMarian1123 explică (pentru Frank51):

Ce model ai?

| Frank51 a răspuns (pentru CristianMarian1123):

Asus X550JX-XX129D, dar am 8GB ram, 128GB ssd in plus fata de cum era stock.

| Jokers666 a răspuns:

Ma frate mai bine i-ati un Playstation 4 si pe ala ruleaza orice joc vrei tu