| sandel96 a întrebat:

Salut,un prieten de al meu are un laptop,, Acer aspire one d260"si nu se mai aprinde,dau sa-l pornesc se aprinde o secunda beculetul albastru si atat, ramane stins va mutumesc daca ma ajutati dau funda numai bine.

Răspuns Câştigător
| LuMix a răspuns:

Nu il poti repara acasa trebuie sa il duci la reparat sau mai bine ia-ti unul nou

1 răspuns:
| Gas a răspuns:

Exista o solutie. Scoate bateria, decupleazal de la cablul de alimentare si tine apasat butonul de power aprox. 1min. Dupa asta baga bateria si cablul de alimentare si apasa din nou butonul de power.