| alexush a întrebat:

Salut.un prieten vrea sa-si cumpere o tableta ..are net tras in casa dar m-a intrebat daca merge un router fara o unitate, un pc, un laptop..adica daca baga cablu de net in router direct merge wirelessu? intreb si eu pentru ca eu nu am router. ceao

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Da, insa trebuie atunci cand il instaleaza sa aduca un laptop ca sa configureze routerul.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, va funcționa, dar e nevoie de un calculator ce are conexiune pe cablu pentru a-l configura.Succes

| alexush explică:

Si dupa ce fac configurarile pot scoate calculatoru si va functiona fara?

| DeyCj a răspuns (pentru alexush):

Da.Va funcționa fară probleme.