| هوراس a întrebat:

un retardat îmi tot trimite mesaje, cum aș putea face să nu mai primesc mesaje de la el? vă rog. îi zic că să mă lase, nu mă lasă. am un telefon Samsung Galaxy S3, vă rog din suflet... fac orice, nu mai rezist. când văd că primesc mesaje de la el îmi vine să trântesc telefonul de pământ.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra in setarile telefonului la apeluri sau mesaje si blocheaza toate mesajele de la nr. respectiv, il poti adauga undeva acolo

| al3xander a răspuns:

Sunt tot felul de programe pentru android care blocheaza apeluri sau mesaje. uite unul pe care ti-l recomand http://play.google.com/......ps/details

| 4BubaNeagra a răspuns:

Suna la cei de la reteaua ta, si spune sa-ti blocheze numarul care tot te suna/iti da mesaje happy