| an10z a întrebat:

Salut! Unde/Cum pot vedea câte conturi de Instagram îmi folosesc același număr de telefon

3 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Pe contul de Instagram. De obicei foloseau Facebook și mailuri

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

In Instagram in Setings la Profilul tau - si te poti uita si in zona Security unde sigur trebuie sa fie adresa de mail si nr. de telefon dca le-ai pus acolo - ceva asemanator are si FaceBook - ca sa vezi datele astea trebuie sa te LOG-IN separat pe fiecare cont si ca sa vezi alt cont trebuie sa faci LOG-OFF de pe contul precedent fiindca si Instagram si FB au softuri speciale care depisteaza IP-ul tau si daca nu esti dez-logat de la un cont si vrei sa intri in altul iti poate da erori. Daca vrei sa stai pe PC cu mai multe pagini de Instagram, Facebook sau twitter deschise poti folosi versiuni diferite de browsere de net si anume: Mozilla Firefox 104(64bit); CyberFox ' WaterFox; FireFox Nightly; Opera; Google Chrome; Yandex, etc. OPERA versiunea gaming are si VPN inclus pe care al poti activa si dezactiva cand vrei si culmea ca si lucreza bine.

| Miut_Adriana_1945 a răspuns:

Sper să fie util. Am constatat că cineva mi-a preluat un cont cu identitatea mea (Instagram @adrianamiut, a inlocuit poza mea de profil cu poza unei femei, si postează clipuri cu bărbați care dansează obscen. A facut asta doar adăugând numele Adriana scrise cu litere rusești, AДPIAHA și punându-l pe privat. Cine mă cunoște crede că eu mă ocup cu așa ceva. Nu știu ce să fac. am scris la Help Instagram dar pauză până acum. https://www.instagram.com/adrianamiut/