| OvyBluRay a întrebat:

Salut? unde gasesc mai exact procesoru intr-o unitate centrala poate aveti o poza mai exact unde se gaseste

3 răspunsuri:
| OvyBluRay explică (pentru heisenberg):

Sa zic ca am un Intel core i3 si vreau sa-l schimb in Intel core i5 pot sa schimb piesa aia mica?

| heisenberg a răspuns (pentru OvyBluRay):

Piesa aia mica, in cazul tau e chiar i3-ul. Il scoti si pui i5-ul in locul lui. O sa ai nevoie de niste pasta de silicon. Iti recomand sa rogi un prieten care sa pricepe sa te ajute sau sa apelezi la un service, ca sa nu strici ceva si sa-ti para rau dupa.