| Takvmi a întrebat:

Unde pot gasi in Romania keycaps pentru tastaturi mecanice (ma intereseaza seturi ceva mai interesante, nu doar albe sau negre). Si nu, nu vreau sa comand din China sau de pe amazon fiindca nu am rabdare sa astept. Ma intereseaza in Romania daca exista asa ceva. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ardeigras a răspuns:

Îți recomand să comanzi din țări vecine care sunt în Uniunea europeană.
Eu mă conect eu mi-am comandat 2 boxe jbl si au venit in 2 zile. Bafta la cautare!