| DAS a întrebat:

Unde se pune fisierul d3d9. dll? Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu ai zis de unde ai acest fisier,
In C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas, asta daca joci gta san andreas,
C:\windows\system32\d3d9. dl daca e dll din directx pentru windows.

| virusake a răspuns:

Din cate stiu, e o parte din direct X. thinking Asa ca orienteza-te. big grin

| Toxic a răspuns:

Http://fix-all-dll-errors.com/......d9.dll/en/ intrii aici si ai acolo Download & Run RegClean Pro - Download Now dai download si instalezi programul acel program iti rezolva toate errorile din pc

| Nelutu_Ambrus_1998 a răspuns:

De unde ai luat d3d9.dll?