| Transilvanio a întrebat:

De ce nu imi pot pune pe telefon niste jocuri care sunt downloadate de pe net in format apk.
Cand incerc sa le adaug pe telefon imi apare ca nu poate fi deschis fisierul
Va rog ajutati-ma ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| XDead a răspuns:

Te duci la Settings --> Application Settings --> si bifezi "Unknown sources" si o sa te lase sa instalezi orice fisier cu extensia.apk cat timp e suportat de telefon.

1 răspuns:
| Darcklight a răspuns:

Pentru ca nu e facut pentru telefonul tau, de asta, eu am telefon cu android si la mine tot asa face pentru ca nu ma lasa sisitemul de operare ma obliga sa iau din magazinul google play, sper ca te am ajutat.