| Deather889 a întrebat:

Urmeaza sa achizitionez un ps3(in special pentru gta 5).Am 1.400 ron si nu ma pot hotari intre ps3 super slim 12 gb+gta5(gta 5 separat) si ps3 super slim 500 gb+grand turismo 6+the last of us(jocurile fiind incluse in pachet). Daca imi iau ps3 de 12 gb ma gandesc ca o sa iau un hdd mai mare (de 250 gb), dar cat dau pe consola si pe hdd imi iau ps3-ul de 500gb.Care ps3 e mai avantajos?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru cel care zice ca nu poti sa pui orice hdd... fara suparare, dar cam vorbeste pe langa. La ps3 poti sa pui orice hdd de laptop fie ca e sata1/2/3.
Insa e mult mai coneabil sa iei varianta cu the last of us+gran turismo 6. Plus ca gta 5 nu prea merge pe varianta 12gb. 2. la eMAG varianta cu acele jocuri are un pret foarte bun: http://bit.ly/1oqkVWg de altfel, poti sa cauti separat spre exemplu, sa vezi ca cele 2 jocuri incluse nu sunt deloc ieftine(Gran turismo este un simulator foarte foarte bun cu peste 1000 de masini, de la unele slabe, sau simple pe care le vezi poate zilnic, pana la prototipuri), iar the last of us, e si el scump, avand o poveste apreciata si o grafica destul de buna.
Sfat: Sa comanzi odata cu consola si un cablu hdmi daca ai lcd, deaorece diferenta rca-hdmi este destul de mare.

| goldrule a răspuns (pentru sltlp):

Despre hdd-uri ai dreptate, in rest cu gta5 nu merge pe 12gb vorbesti cam pe langa. am ultra slim de 12 gb si am si gta 5 si inca un joc si nu am probleme

| sltlp a răspuns (pentru goldrule):

Si ma rog unde am vorbit pe langa. Am avut 2 ps3-uri, deci stiu suficient(superslim 12gb si slim 500gb). Gta 5 merge pe 12gb la limita limitei.

| slenderica a răspuns:

Nu prea poti sa pui asa orice hard. eu zic sa iei 500gb.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Mai cauta pana gasesti bundle PS3 + GTA 5 de 500 gb.

| atomescu a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand varianta de 500 de gb si iti spun si de ce:

Pentru ca este mult mai usor pentru tine!

Poti sa ai mai multe jocuri instalate, nu trebuie sa te joci doar cate un joc pentru ca nu o sa ai memorie disponibila (cum e in cazul de 12gb).

Daca iti iei un pachet cu ps3 + joc chiar obtii un pret mai bun (daca nu te intereseaza jocul poti sa il vinzi eventual). Oricum ai face. vezi ca ai aici o reducere de 150 lei: http://bit.ly/1f0ncqG

| Jr._Dani_2001 a răspuns:

Salut,am si eu o intrebare. intrebarea este : Daca pe ps3 de 12 gb cum fa sa pun mai multi gb? De abia l-am cumparat si nu stiu cum se poate rezola.