| anonim_4396 a întrebat:

Salut utilizatori TPU de o saptamana mi s-a pus pata sa cumpar un ipad ca am vazut ca poti sa faci cam de toate cu el.Dar ma intreb pot sa joc jocuri precum counter strike sau nfs?

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

Da sigur. Merge si Crysis 3, GTA 5, Farcry 11. Parerea mea...nu iti lua nimic din gama ipad. Intereseaza-te de tabletele din gama Nexus/Samsung.(android) Fac de 1000 de ori mai multe lucruri ca Apple, nu au restrictii si da...sunt facute din plastic dar sunt ieftine si bune.(FOARTE BUNE)

| adytza02 a răspuns (pentru sleeky1532):

Ma interesa daca merg jocurile precum wow cs metin chiar daca nu am tastatura?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti, alea sunt jocuri pentru windows.Nfs poti juca dar versiunea pentru iOs.

Sa nu te astepti ca jocurile jucate pe pc sa le instalezi si pe ipad pentru ca are alt sistem de operare.

| Mitza_Mitza_1998 a răspuns:

Mai bine cumparati o tableta mai ieftina, merge cs, merge gta is jocuri mai mici si frumoase, are Android si gasesti multe aplicatii pentru Android...Nu poti juca chiar ca pe pc Metin si din astea... Sper ca te-am ajutat! Funda?