| BSS a întrebat:

Vă rog foarte mult să mă ajutati, nu-i dau de cap! Aveti idee de ce imi apare aşa la calculator? m.imgur.com/0bFkQ7l,asghllO

5 răspunsuri:
| Decicumzici a răspuns (pentru BSS):

Un virus care a sters informatie din driverul video, reinstaleaza-l si gata isi revine. Asta e un bug care schimba din 32bit in 8bit. Eu stiu ca un virus face asta sau e bug de driver. De exemplu si eu patesc daca joc old starcraft1 pe windows7 imi da in joc acelasi lucru cu 8bitt. Cand inchid jocu dau restart la pc si isi revine. Sincer poate windows 7 face bugul. Nu stiu sincer ce sa zic pot fi multe cauze.

| CPAElites a răspuns:

Acelea se numesc artefacte!
Placa Video e pe moarte.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ia-ti o placa video mai buna.

| K0sti a răspuns:

Daca nu-i dai de cap, da-i in cap...
Cine vrei sa-ti instaleze driverele video?