| Giho a întrebat:

Salut, va rog sa imi dati niste sfaturi:
Cind aprind monitorul de la pc imi apare imaginea (No conection cable) Nu era conectat la pc! Si nici nu apare clara, ba stearsa, peste 7-8 secunde dispare, adica se inchide, dar este aprins, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Faruece a răspuns:

Este ceva de la placa video.Vezi daca este legat cablul cum trebuie, si placa bagata cum trebuie!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai da el daca nu detecteaza o sursa de unde sa poata extrage informatiile video se inchide automat exact asa face si monitorul meu