| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati un PC bun pe care pot rula decent la minim 60 fps Witcher 3, Gta 5 sau Mad Max, dar sa nu fie mai scump de 1800 de lei construit din urmatoarele componente:
-Placa Video
-Placa de baza
-Hard Disk
-Procesor
-Sursa
-Rami
Carcasa o aleg singur.Mentionez ca vreau ca aceste componente sa fie compatibile intre ele pentru a forma un pc bun de gaming.

8 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Numai procesorul si placa video fac 1800 lei. Daca vrei un PC pe care sa mearga jocurile enumerate de tine mai strange cam 800-1000 lei.

| anonim_4396 explică (pentru Mihai1810):

Mai degraba 100000 de lei. omu a zis ca vrea si casa si masina laughing

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei si casa si masina nu iti ajung 100000 lei. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihai1810):

Cand ai dreptate, ai dreptate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrei si un BMW in banii aia? Ce sa faci doar cu 18 milioane

| TheAnonimous3037 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te-ai mai chinuit sa raspunzi? Da, vreau si BMV si o casa de banii aia.

| TechGuyTpu a răspuns:

Nu stiu daca e intrebare troll sau tu vorbesti serios.Numai procesorul si placa video ajung peste 20.