| dragomiralinmarius a întrebat:

Salut, vad ca de vreo 6 zile YM 10, 9, 8 au probleme ( nu vad niciun avatar la nimeni din lista poate vreo 2 exceptii, web-ul nu imi merge, imi arata idle atunci cand incerc sa dau la cineva ). In schimb Yahoo Messenger 11 Beta merge fara probleme, avatarele se vad iar webul, nu am probleme cu el. Ce nu imi place la YM 11 este faptul ca nu pot salva arhiva in pc-ul meu. Eu am salvat arhiva cred ca de vreo 3 ani si am pus-l pe stick mai mereu ( am actualizat-o ). Aveti aceleasi probleme si voi cu YM 8, 9, 10? Astept raspuns. Multumesc si o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Stai linistit,asa apare si la noi, la toata lumea happy
E de la ei. Au in probe ceva nou si de fiecare data cand probeaza ceva nou, varianta "veche" are brusc probleme...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la Windows live, yahoo e praf la tot ce se numeste instant messenger.