| Kardolei a întrebat:

Salut.
Voi ce ati alege dintre un Samsung s6 si un Samsung a7 (2017)?
Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Salut. Eu as Alega Un A5 2017! asta doar pentru ca A7 este prea mare! Spre exemplu sotia mea are S6 Edge si eu am un A5 2016. pana nu demult traiam cu impresia ca daca nu ai un telefon de top gen S6/S7/S8 nu merita, dar mi-am dat seama ca daca iei un telefon de top nu il vei folosi niciodata la valoarea lui si nu vei folosi toata functiile lui ever. de cand am A5 am zis ca nu mai cumpar alt telefon niciodata happy
Daca A7 are specificatii mai bune decat A5 atunci ia-ti A7 2017. Eu vreau sa schimb A5-ul cu un A3 dar mai astept pentru ca il am doar de 5 luni si poate apare A3/2018 in curand!
Daca nu vrei sa bagi super jocuri pe telefon iti recomand A7 2017 sau A5 happy