| AdaAlexandra1461 a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung A3 2017, J5 2017 sau S6 Edge?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as merge pe s7, nu e mare diferenta de pret intre s6 si s7, sa nu uitam ca s7 are camera ca s8, https://www.emag.ro/......DJXR03BBM/

| QweRty777 a răspuns (pentru RAY):

Da...si asta e adevarat

| RAY a răspuns (pentru QweRty777):

S6 e prea vechi nu merita cumparat, bine daca ai 3000 de ron cumperi s8 dar de unde asa s7 il iei la 1700 la oferta se poate sa scada la 1500 de ron in decembrie, ianuarie

| QweRty777 a răspuns (pentru RAY):

Da bro, dar eu i-am raspuns la ce a intrebat el

| RAY a răspuns (pentru QweRty777):

Https://altex.ro/smartphone-samsung-galaxy-s6-32gb-black 1700 de ron
dar am vazut s7 si la 1900
astia de la eMAG sunt smecheri, sambata au preturi mai mici sau poti cumpara regilizat
https://www.emag.ro/......DXTK07BBM/ 1550 de ron
https://www.phonearena.com/......10297,8997
da ai dreptate s6 e in fata lui a5 2017
eu am a5 2015 nu il recomand deloc, cred ca s uriile sunt bune sau am avut eu ghinion

| QweRty777 a răspuns (pentru RAY):

Sora mea are a3 2017 si e f multumit de el

| RAY a răspuns (pentru QweRty777):

Eu a5 2015

| CleanHeart a răspuns:

S6 Edge

| OnePiece a răspuns:

S6 Edge.

Desi pana in 2000 de lei nu m-as uita la Samsung, Huawei P10 Lite e peste toate 3. La fel si Lenovo K8 Note.

| QweRty777 a răspuns (pentru OnePiece):

SI modele de la Samsung mai ieftine sunt bune, eu am j5 2016 de ceva timp si inca merge impecabil

| SynapseNinja a răspuns:

Din toate cele 3 enunțate de tine, aș merge pe S6 Edge evident. Îmi place mult ecranul curbat, camera, din ce știu, e faină și memoria e destul de mare. Plus că poți pune și un card de memorie.

| OneReason a răspuns:

S7

| QweRty777 a răspuns:

S6, evident...

| Bogdan26E a răspuns:

Eu as merge pe S6

| Blonduuuuuuu a răspuns:

Samsung A3 2017, de ce l-am ales? Pentru ca e un telefon cu un pret acceptabil si calitate foarte buna, se aseamana mult cu S6 Edge, cele trei telefoane sunt asemanatoare cand vine vorba de proprietati si totusi sunt diferente mari de preturi.

| Yonut_Ionut_1999 a răspuns:

Eu am j5 2017 si se descurcă de minune este bun la orice condiție de mediu si camerele de 13 sunt foarte bu e