| MeGusta98 a întrebat:

Am net de la RDS si mereu am avut probleme cand pun un router wireless. Adica tot "pica" si nu isi mai revine si trebuie sa sun la astia sa vina sa-l faca. Am un router TP-LINK TL-WR841ND si de 2 ori s-a stricat reteaua cu el. Cand am vorbit cu cei de la rds au zis sa pun cablu direct in PC dar atunci cu laptopul ce **** mea sa fac?(Mentionez ca odata ce nu merge cu routerul, nu mai merge nici in PC) Sa-mi trag 2 cabluri in casa? Sa platesc de 2 ori mai mult doar sa am net doar in casa mea?
Scuze,trebuia sa ma descarc undeva,voiam sa stiu doar daca pot seta routerul de mai sus sa mearga bine cu internetul de la RDS. Sau daca folositi un router pentru RDS, imi puteti spune ce model e? Va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand http://www.emag.ro/......ER2Z2BBBM/
Aproape identic am si eu.

3 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Netul wireless prezinta probleme de genu' intotdeauna.Crede-ma ca am upgradat casa cu cateva gauri si mi-am instalat internetu' prin cablu! Great work, acum imi ia foarte putin timp sa downloadez fisiere de pe internet (cu siguranta mai putin timp decat inainte) si viteza la internet este mult mai mare decat inainte.

| greyhound a răspuns:

Chiar nu-mi dau seama de ce ai avea asemenea probleme ca si eu am rds, si eu am wr841nd, si eu am pc (pe lan) si laptop (pe wi-fi) si totul merge perfect

| Iulian03 a răspuns:

Buna͵si euam net de la RDS, si acu cateva zile am xumparat un router wireless, tot TP-LINK, dar modelul WR8419 si merge perfect.