| alv3s a întrebat:

Salut, vreau sa creez o comunitate web. Daca vreti sa va alaturati scrieti aici.Ar fi indicat sa aveti si putine cunostinte html sau php.Alte detalii le stabilim dupa ce ne strangem mai multi oameni.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ai omis ce era mai important, ce tema are website-ul? Despre ce e?

| alv3s explică (pentru unknownn):

Pai de aia zic ca detaliile le stabilim dupa.Eu am niste idei dar astept si alte idei.Eu vreau sa fie o comunitate web, toti o sa venim cu idei pentru ca cei care se pricep sigur au si ei ideile lor si ideea care va fi cea mai buna va fi pusa in practica.

| unknownn a răspuns (pentru alv3s):

Adica vrei sa faci un site dar nu stii despre ce? Pai asta se stabileste inainte sa faci site-ul, dupa aia gasesti o echipa specializata in acel domeniu ales de tine.

| alv3s explică (pentru unknownn):

Ti-am zis ca am o idee dar iti dai seama ca nu o sa o scriu aici.Cine vrea sa faca ceva imi spune si eu ii voi zice dupa ce as vrea eu sa fac.Si nu e nevoie de "o echipa specializata" pentru ca deocamdata nu fac o firma sau ceva de genu. Oricine vrea sa contribuie la un website poate ajuta pentru ca totul se invata.

| badboyvlad a răspuns:

Salut, si eu am idei de genu asta happy
Dami un mail daca chiar esti interesat :-p

| alv3s explică (pentru badboyvlad):

Ionut_smc@yahoo.com vorbim acolo mai multehappy

| floweray a răspuns:

Poti sa-ti faci o comunitate/Forum pe www.ucoz.ro si, pe langa Forum si Blog iti faci website, totul gratis. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, 21 de module si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
(te inregistrezi ca si cum ai vrea sa faci un site, dupa care instalezi modulul Forum)
Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

| badboyvlad a răspuns (pentru floweray):

Nu are nevoie de training ci de o echipa laughing