| Mihai1974 a întrebat:

Vreau sa cumpar o imprimanta cu cartuse reincarcabile si as dori un sfat. Cum imi pod da seama care sunt imprimantele la care se pot incarca cartusele si care nu? Sau dati-mi cateva sugestii. P.S. Ultima imprimanta pe care am avur-o avea cartuse care nu se puteau rencarca, sau cel pitin dupa ce le-am incarcat cu cerneala, imprimanta imi afisa mesajul ca am cartusele consumate si ca trebuie sa le schimb!

1 răspuns:
| rrrp a răspuns:

Pai nu prea poti (in ideea ca sunt multe modele).

cauti ce imprimanta iti place, te uiti cu ce cartus functioneaza si apoi cauti 'reincarcare cartus x.y.x.'.

daca gasesti ceva, atunci se poate reincarca.