| MicutzuDragutzu a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o tableta. Eu am doua variante: Samsung Galaxy Tab 3 Lite sau Samsung Galaxy Tab 3 Lite VE. Amandoua sunt Tab 3, dar niste diferente ar trebui sa fie.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3 Lite este mult mai buna, sunt cateva diferente in favoarea Galaxy Tab 3 Lite deci e mai buna!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar fi de evitat Asus fiindca sint niste cretini cind vine vorba de suport. Uite si tu, Android 4.4 cind 5 e disponibil de nu-stiu-cita-vreme? Serios acuma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Tu te auzi ce spui? Si galaxi tab 4 vine cu 4.4 cand e 5 diponibil si cele de la Apple vin cu ios 7 cand e 8 disponibil.Auzi man tu stii ce e aia actualizare de soft?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, giga, dar tu stii ce e aia actualizare de soft DE LA GOOGLE si ce e aia actualizare DE LA PRODUCATOR? Se pare ca nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Lasa balbaiala...Telefoanele si tabletele vin din fabrica cu un soft si cand o pornesti se actualizeaza automat..sau actualizezi tu manual..Pana la urma conteaza doar firma pentru ca softul e cea mai mica problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea lite ve are quad core iar cea lite are dual core. aic gasesti toate diferentele

http://www.altex.ro/catalog/product_compare/index/

dar daca mai pui ceva o iei pe asta mult mai buna si e la reducere

http://www.altex.ro/......-4-4-negru

bafta