| alexronaldocr7 a întrebat:

Vreau sa imi creez si eu un site fara ucoz bloggspot si din astea. Vreau un site al meu simplu sa scriu ce vreau eu pe pprima pagina sa il fac eu.Cine ma poate ajuta

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai sti ceva css,html,php,msql, java? Ce sti din astea? Nu e mai usor sa faci un site de ucoz de exemplu si apoi sa cumperi domeniu si host, il muti pe domeniu cumparat si apoi poti sa faci ce vrei tu cu el? poti sa-i dai si foc, vorba vine! Ai domeniul tau, hostul tau, site-ul tau din momentul ala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti html, css, php, mysql putin ajax, un pic de java, ceva despre serverele web, ceva despre serverele de mysql si gata iti faci singur site ul

| LiviutzuAs a răspuns:

Te ajut eu daca vrei, contacteaza-ma via email andrei.liviu@datarcv.com. Nu iti recomand ucoz. Te ajut eu moca daa vrei. Astept sa ma contactezi. O zi buna!

| alexronaldocr7 explică (pentru LiviutzuAs):

Alex_ronaldocr7-id de mess
alex_ronaldocr7@yahoo.com-email
Astept un raspuns daca poti sa ma ajuti!

| alexronaldocr7 explică (pentru LiviutzuAs):

Alex_ronaldocr7-id de mess sa pot sa imi fac site-ul