| aluu10 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o consola ps3 de craciun, sau de ziua mea ca se apropie. si as vrea preturi mai mici. ce imi recomandati? /sau sa iau la mana a 2-a? Cel mai bun raspuns primeste funda+vot! Am auzit ca, kinectul merge si la pc, cum thinking

1 răspuns:
| Traianosik a răspuns:

Depinde de ce buget ai, daca ai un buget mare ia'ti PS3 nou, daca n'ai foarte multi bani ia'ti la mana a II-a, dar sugestia mea e sa-ti iei noua. Funda, sper ca te'am ajutat.